Categories

King of Avalon:[Aktualizacja 2.9] Ogłoszenie o Aktualizacji – [Polish]

Ogłoszenie o Aktualizacji 2.9.0
Co NOWEGO- Zaawansowane Umiejętności Smoka! Cztery nowe potężne umiejętności do opanowania przez Twojego Smoka!- Arena Smoczych Duchów! Wkrocz na Arenę i pokaż światu potęgę swojego Smoczego Ducha poprzez walki Smoczych Duchów PvP! Sprawdź Centrum Wydarzeń, aby znaleźć więcej informacji!- Nowe poziomy Lorda i Smoka!- System Moderatorów! Moderatorzy to gracze z długim stażem, którzy darzą KoA wielką pasją i chętnie dzielą się swoją wiedzą z nowicjuszami. Skontaktuj się z nimi łatwo poprzez Ustawienia>Pomoc>Skontaktuj się z Moderatorem. Jeśli jesteś zainteresowany, Ty także możesz zostać Moderatorem! Aplikuj przez grę!- Nowe Wydarzenie! Merlin potrzebuje rzadkiej dzikiej orchidei do przyrządzenia leczniczej mikstury. Sowicie Cię wynagrodzi, jeśli ją dla niego znajdziesz!
Optymalizacje- Rada Bohaterów! Do zablokowanych pozycji w Radzie dodano wskazówki.- Złote Wydarzenie! Punkty za Etap Rozbudowy zostaną teraz utracone jeśli Budynek zostanie zniszczony.
Pobierz nową wersję z App Store, Google Play lub Amazon Store gdy będzie dostępna i odkryj nowe funkcje gry! Czas aktualizacji może być różny dla App Store różnych krajów, dlatego prosimy użytkowników iOS o cierpliwość, jeśli pojawi się niewielkie opóźnienie. Dziękujemy!
Do zobaczenia na polu bitwy!
Merlin i Zespół KoA