Categories

Empires & Allies – Acil Havadan Muharebe Bölgesi Yardımı

S: Bu etkinliğin konusu ne?

C: Komuta Karargahı DDO’ya karşı yapılan savaşta sana yardım etmesi için önemli malzemeler ve takviyeler konuşlandırmayı planlıyor. Bu Acil Durum Paketleri, DDO almadan önce sınırlı bir süre için toplanabilecek.

S: Bu Acil Havadan Muharebe Bölgesi Yardımlarını nasıl alabilirim?

C: Düzenli olarak Empires & Allies oyna. Oturum açtığında Acil Durum Battlezone Paketi varsa alabilirsin. Paketteki öğeleri hediye kutunda bulabilirsin.

S: Bu Acil Havadan Muharebe Bölgesi Yardımları ne zaman ortaya çıkar?

C: Komuta Karargahı DDO’nun paketleri alma girişimini durdurmak için Paket programları konusunda gizemli ve sıradışı bir tutum sergilemeye çalışıyor. Bir Paket mevcut olduğunda kısa sürede bilgilendirilecek ve sınırlı bir süre için geçerli olan paketi alabileceksin. Ancak, Acil Durum Battlezone Paketleri hafta boyunca ortaya çıkacak. Yani gözünü açık tut ve tüm paketleri almaya hazır ol.S: Bir Yardımı kaçırırsam ne olur?

C: DDO, savaş alanındaki ganimeti kendine almak için çok acımasız davranır. Belli bir Paketi kaçırsan da gelecek Paketleri almaya devam edebilirsin.

S: Bir Acil Havadan Muharebe Bölgesi Yardımının alınıp alınamadığını nasıl anlayabilirim?

C: Acil Durum Battlezone Paketi hakkında istihbarat almanın birçok yolu var:

          Düzenli olarak Empires & Allies oyna; böylece tek bir Yardımı bile kaçırmazsın

          Acil Havadan Muharebe Bölgesi Yardımı bildirimlerini almak için topluluk kanallarımızı (Facebook ve Twitter) takipte kal

          Cihazına gelen Alan Raporları (Anlık Bildirimler) bir Paket mevcutsa veya geliyorsa seni uyaracak (iOS ve Android’te bildirimleri açma rehberi)

DDO’ya karşı zafer senin olsun!

 
Buradan
tartışmamıza katılabilirsin.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Empires & Allies Game GUIDE