Categories

Empires & Allies – Watch to Earn (W2E) – SSS

1. Watch 2 Earn nedir?   

C: Artık kısa videolar (reklamlar) izlediğinde Kaynak takviyeleri alacaksın. Takviyeler, tüm kaynak binalarına otomatik olarak uygulanır ve bu binaların üretkenliğini sınırlı bir süreyle artırır.

 

2. Oyunda takviyeler nasıl uygulanır?

C: Reklamı izlemeyi bitirdikten sonra takviyeler tüm kaynak binalarına otomatik olarak uygulanır. Uygulanan takviye miktarını görmek için herhangi bir kaynak binasına ve ardından bilgi sekmesine (i) tıkla. Takviyenin süresini uzatmak için videoları izlemeye devam edebilirsin.           3. W2E takviyeleri uygulanırken diğer takviyeleri kullanabilir miyim?

C: W2E takviyelerinin yanı sıra ek takviyeler uygulanabilir. Ancak Watch to Earn takviyesi diğer etkin takviyelerden önceliklidir. 

4. W2E özelliğine nasıl erişebilirim?

C: W2E’ye erişebilmek için Karargah Seviyenin 3 veya üzeri olması gerekir.

5. W2E’de Süper Takviyenin mevcut olduğunu duydum. Bu doğru mu?

C: Evet! Her video izleyişinde kazandığın Takviyenin Süper Takviye olma ihtimali var! Süper Takviye, tüm kaynak binalarının verimliliğiniuzun bir süreliğine artırır.

6. Arkadaşlarım W2E etkinliğini görebilirken ben neden göremiyorum?

C: Özelliği kullanıcılarımıza yavaş yavaş sunuyoruz. Özelliği önümüzdeki günlerde sen de görebiliyor olacaksın.

7. W2E özelliğine tüm platformlardan erişebilecek miyim?

C: Şu anda W2E etkinliği yalnızca iOS cihazlarda mevcuttur. Bu özelliği önümüzdeki günlerde Android’de yayınlamak için çalışıyoruz. 

8. W2E özelliği, oyunumda gri gözüküyor. Özelliği nasıl etkinleştiririm?

C: Bir günde yalnızca sınırlı sayıda video izleyebilir ve sınırlı sayıda takviye alabilirsin. Maksimum sayıda video izledikten sonra W2E’ye yeniden erişebilmek için sonraki günü beklemen gerekir. 

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Empires & Allies Game GUIDE