Categories

Hay Day – Mahalle nasıl oluşturulur ve bir mahalleye nasıl katılınır? | Hay Day – Türkçe

10. TP seviyesine ulaştığınızda yolunuzun karşısındaki sokakta bulunan evi onarabilirsiniz. Onardığınız bu ev, mahalle evidir. Bir mahalleye dahil olduğunuzda diğer çiftçilerle sohbet edebilir, ticaret yapabilir ve Derbilere katılabilirsiniz.

Kendi mahallenizi oluşturmak için:

Mahalleniz için bir ad seçin. Mahallenize vereceğiniz adı iyi düşünün, çünkü mahalle oluşturulduktan sonra bu ad bir daha değiştirilemez.Mahallenin seçeneklerini istediğiniz gibi belirleyin. Mahalle türleri hakkında çok bilgi sahibi değilseniz lütfen aşağıdaki açıklamalara göz atın:

· Herkes katılabilir: Çiftçiler mahallenize herhangi bir izin almadan doğrudan katılabilir.

· Sadece istekle: Çiftçiler mahallenize katılabilmek için önce size bir istek göndermelidir. İsteği kabul etmek veya reddetmek size bağlıdır.

· Sadece davetle: Yalnızca sizden davet almış oyuncular mahallenize katılabilir.

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra son olarak 500 altın verip mahalle kurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Var olan bir mahalleye katılmak için:

Aşağıdaki yöntemlerden birini seçebilirsiniz:

Teklif edilen mahallelerin listesinden bir mahalle seçebilirsiniz.Mahallenin adını aratabilir veya diğer gelişmiş seçenekleri kullanarak mahalleleri filtreleyebilirsiniz.Size gönderilen bir daveti kabul edebilirsiniz.Bir mahalleye katılmış olan bir çiftçiyi ziyaret edebilir, çiftçinin mahalle binasına dokunarak mahalle görünümünü açabilirsiniz.

Bir Mahalle Oluşturma/Mahalleye Katılma