Categories

Hay Day – Başlangıç Paketleri | Hay Day – Türkçe

Başlangıç Paketleri, farklı seviyelerdeki oyunculara oyunda daha hızlı ilerlemelerini sağlamak için sunulan özel fiyatlı kombo paketlerdir. Çiftliğe, Balık tutma bölgesine ve Kasabaya özel farklı paketler vardır.

Her paket Elmas ve Altın içerir. Bunların yanı sıra, tekliflere bağlı olarak paketlerde Yükseltme Malzemeleri, Genişletme Öğeleri veya Balık Yemleri bulunur. 5 tür Başlangıç Paketi vardır:

Çiftlik Başlangıç Paketi – 7. Çiftlik seviyesinde açılır. Teklifte Elmas, Altın ve Yükseltme Malzemeleri vardır.Çiftlik Genişletme Paketi – 22. Çiftlik seviyesinde açılır. Teklifte Elmas, Altın ve Çiftlik Genişletme Öğeleri vardır.Balıkçılık Paketi – 27. Çiftlik seviyesinde açılır. Teklifte Elmas, Altın, Yem ve Balık tutma bölgesi için Genişletme Öğeleri vardır.Kasaba Başlangıç Paketi – 34. Çiftlik seviyesinde açılır. Teklifte Elmas, Altın ve Kasaba alanı için Yükseltme Malzemeleri vardır.Kasaba Genişleme Paketi – 3. Şöhret seviyesinde açılır. Teklifte Elmas, Altın ve Kasaba alanı için Genişletme Öğeleri vardır.

Zaman sınırlaması

Başlangıç Paketleri, tek seferlik tekliflerdir, yani bu teklifleri sadece bir defa satın alabilirsiniz ve Oyun İçi Dükkanınızda sadece kısa bir süre için görünürler.

Merak etmeyin, Paketi zamanında satın alamadıysanız belirli bir süre sonra tekrar görünecektir. Paketi kaçırmamak için Oyun İçi Mağazanızı düzenli olarak kontrol edin!