Categories

Hay Day – Çiftlik Genişletme | Hay Day – Türkçe

Oyuncular belirli malzemeler kullanarak çiftlikte, balık tutma alanlarında ve kasabada sahip oldukları alanları genişletebilir.

Çiftlik

Çiftlikte genişletmeler çiftlik seviyesi 22’ye ulaştıktan sonra kullanılabilir. Çiftliğin alt kısmında özel dekorasyonlar olan bazı alanlar olduğunu fark etmişsinizdir. Bu alanları çiftlik seviyeniz 25’e ulaştıktan sonra açabilirsiniz.

Çiftlik alanlarını genişletmek için, arazinin büyüklüğüne bağlı olarak değişen sayıda tapu, tokmak ve işaret kazığı kullanmanız gerekir. Buna ek olarak özel dekorasyonların olduğu alanlar için genişletme izinleri gerekir.

Balıkçılık Alanı

Balık tutma noktaları da çiftlik arazileri gibi açılır. 27. seviye çiftliğe ulaşıp Gölü açtıktan sonra balık tutma noktalarını genişletebilirsiniz. Balık tutma alanlarını genişletmek için çiftlikteki arazilerle aynı malzemeler gerekir. Gereken malzeme miktarının noktalara bağlı olarak değişeceğini unutmayın.

Kasaba: Kasaba genişletme alanları, 3. şöhret seviyesinden sonra kullanılabilir. Kasabadaki araziler için harita parçalarına ek olarak iki tür malzeme gerekir (tapu, tokmak veya işaret kazığı). Harita parçalarının yalnızca kasaba alanında kullanabileceğiniz özel bir malzeme olduğunu unutmayın.