Categories

Hay Day – Dekorasyonlar | Hay Day – Türkçe

Çiftliğinize veya kasabanıza yerleştirebileceğiniz çok sayıda dekorasyon vardır. Bu dekorasyonları yerleştirmek çok keyiflidir ve çiftlik ve kasabanızda sevimli bir ambiyans yaratırlar.

Oyunda dekorasyon elde etmenin yolları:

Altın, elmas ya da hediye çeki kullanıp çiftlik dükkanından almak.Sezonluk etkinliklere/tatil etkinliklerine katılmak.Derbilerden at nalı kazanmak.Dekorasyon içeren elmas paketleri almak.Hediye kartı kullanıp gizemli paket almak.Çarkıfelek’i döndürmek.Supercell’den seviye atlama ödülü ya da başka bir teşekkür hediyesi almak.Barınak hayvanlarını açmak.Dekorasyon içeren özel genişleme alanlarını açmak.Jeton kullanıp Vadi dükkanlarından satın almak.Gizemli Ağ ile gizli dekorasyon yakalamak.Farm Pass yolunda Pass Puanı toplamak.Özel dekorasyonlar, derbilerden, vadilerden ve Farm Pass yolundan ödül olarak kazanılabilir.

Dekorasyonları Depolama

Tüm dekorasyonlar çiftlik dükkanında depolanabilir. Bir dekorasyonu depodan kaldırmak için dükkanınıza gidin ve “çiçek” simgesinin altında ilgili dekorasyonu arayın. Ardından istediğiniz dekorasyonu çiftliğinize sürüklemeniz yeterlidir.