Categories

Hay Day – Kamyon Siparişleri | Hay Day – Türkçe

Kamyon siparişlerini çiftlik evinizin önündeki sipariş panosunda bulabilirsiniz! 4. çiftlik seviyesinde açılırlar ve panoda 9 siparişe kadar yer alabilir.

Bir siparişi tamamladıktan sonra kamyonu göndermek için ekranın sağ alt köşesindeki kamyon simgesine dokunun. Bunu yaptığınızda yerine yeni bir sipariş gelir. Birkaç saniye sonra kamyon çiftliğe geri döner ve size siparişten kazandığınız ödülleri getirir.

Ödüller

Tamamladığınız her sipariş için altın ve TP kazanırsınız.

Dökümcü ve kuyumcu ürünleri gerektiren siparişleri (panoda yeşil not olarak asılır) tamamladığınızda ekstra rastgele hediye çeki kazanırsınız.

Bazı kamyon etkinliklerinde sipariş tamamladığınızda, iki hatta üç kat altın ve TP kazanabilirsiniz.

İstenen ürünlerin eksik olması

Bir sipariş için gereken ürünlere sahip değilseniz endişelenmeyin! Yapabilecekleriniz şunlardır:

Siparişi iptal edip yeni sipariş çıkana kadar bekleyebilirsiniz (çiftlik seviyenize bağlı olarak 6-30 dakika arası).“Yardım iste” düğmesine dokunarak diğer çiftçilerden yardım isteyebilirsiniz. Günlük 3 adet herkese açık yardım isteği ve 1 adet mahalleye özel yardım isteği hakkınız vardır.”Ekstra Kamyon Yardımı” ve “Daha Fazla Mahalle İsteği” çiftlik avantajları, kamyon siparişiniz için diğer oyunculardan veya mahallenizden ek yardım istemenizi sağlar. Bu avantajlar, tüm Farm Pass sezonu boyunca geçerlidir.