Categories

Hay Day – Tom | Hay Day – Türkçe

Tom, Hay Day’de getir götür işlerinizi yapan, oyuncu olmayan (NPC) bir karakterdir. Genişletme ve bina ikmal malzemeleri hariç, ihtiyacınız olan öğeleri bulması için Tom’u tutabilirsiniz. Tom’u 14. çiftlik seviyesinde açabilirsiniz. Karakteri açtığınızda size 3 günlük ücretsiz deneme teklifi sunar.

Tom’u yolun kenarında görebilirsiniz. Çalıştırmak için üzerine dokunun. Tom’u çalıştırmak için elmas kullanmanız gerekir:

1 günlük hizmet için 15 elmas gerekir.5 günlük hizmet için 60 elmas gerekir.10 günlük hizmet için 100 elmas gerekir.

Tom, bazen hizmetinin süresi dolduğunda üzerinde “%” simgesi olan bir sarı bir balon tutar. Bu, Tom’u özel bir indirimle işe alabileceğiniz anlamına gelir.

“Tom’u Ücretsiz Çalıştır” güçlendiricisini kullanarak da Tom’u çalıştırabilirsiniz. Tom’un hizmet süresi, güçlendiricinin yıldızına bağlı olarak 3 ile 25 saat arası değişir.

Öğe Satın Alımı

Tom her zaman en ucuz fiyatlı öğeleri bulmaya çalışır ve size üç teklifle gelir:

1 ile 3 arası sayıda öğe4 ile 6 arası sayıda öğe7 ile 9 arası sayıda öğe

Seçeneklerden birini kabul ettiğinizde Tom, seçilmiş öğeleri hemen getirir. Tüm teklifleri reddederseniz Tom tekrar aramaya çıkmadan önce iki dakika dinlenir. Ayrıca Tom her getir götür işinden sonra iki saat boyunca kestirir.

Not

Tom’un sayacı bakım aralarında durur. Böylece bakım arasında Tom’un zamanı harcanmamış olur. Bakım arası sona erdiğinde Tom’un sayacı otomatik olarak devam eder.