Categories

Hay Day – Greg | Hay Day – Türkçe

Greg, 1. çiftlik seviyesinde oyuncuların ilk arkadaşıdır ve oyun boyunca oyuncuları düzenli olarak ziyaret eder.

Greg’in çiftliğinde oyunda mevcut olan tüm üretim makineleri, dekorasyonlar ve hayvanlar sergilenir! Çiftliğinin görünümü, yeni özellikler eklendiğinde veya sezonluk etkinlikler sırasında değişir.

Cadde Üzeri Dükkan

Greg’in çiftliğine gittiğinizde çiftliğe göz atmanın yanı sıra, cadde üzeri dükkana uğrayıp çeşitli indirimli ürünler de alabilirsiniz. Greg’in dükkanında daha önce açmış olduğunuz altı farklı çeşit ürün bulunur, isterseniz bu ürünleri satın alabilirsiniz. Ürünler her 24 saatte bir TSİ 3.00’te sıfırlanır. 5 elmas karşılığında “Yeniden stokla” düğmesine basarak Greg’in cadde üzeri dükkanındaki ürünleri yenileme seçeneğiniz vardır. Bunu günde 3 defaya kadar yapabilirsiniz. Tabii şunu da aklınızda bulundurun: Bu düğmeye bastığınızda yalnızca henüz satın almadığınız kutular yeniden stoklanır ve daha önce satın aldığınız ürün kutuları etkilenmez!

Greg’in Kasabası

Greg’in kasabasında, oyunda mevcut olan tüm hizmet binalarını ve dekorasyonları görebilirsiniz. Ayrıca, kişisel treninizi kullanarak, Greg’in tren istasyonunda bekleyen ziyaretçileri alabilirsiniz.

Oduncu Rolü

Greg ayrıca çiftliğinizde ölü ağaçları ve çalıları temizleyen bir oduncu olarak görev yapabilir. Bu hizmet, çiftliğiniz 25. seviyeye ulaştıktan sonra bir teklif olarak zaman zaman karşınıza çıkabilir. Greg bu teklifi çiftliğinizde 20 ya da daha fazla ölü ağaç ve çalı varsa yapar.