Categories

Hay Day – Kasaba Ziyaretçilerine hizmet verme | Hay Day – Türkçe

Kasabadaki her ziyaretçinin, bir ila üç hizmet binasını ziyaret etmesi gerekir. Ziyaretçiyi bir hizmet binasına gönderdikten sonra, önce binaya ardından ziyaretçiye dokunarak ziyaretçinin hangi ürünleri istediğini görebilirsiniz. Bir ziyaretçi, çiftliğinizde üretilen 4 farklı ürüne kadar isteyebilir. Tek yapmanız gereken öğelerden birini sürüklemek ve ziyaretçinin üzerine bırakmak, istenen diğer öğeler otomatik olarak bunu takip edecektir.

Ziyaretçilere istedikleri tüm binalarda hizmet etmeyi başarırsanız özel bir ödül alırsınız. Bu ödül, alet veya yükseltme/genişletme malzemeleri olabilir. Ziyaretçilere planladıkları gibi tüm binalarda hizmet verdiğinizde, ziyaretçiler tren istasyonuna geri döner ve bir sonraki trenin onları almasını beklerler.

Ziyaretçinin istediği ürünlere sahip değilseniz yapabilecekleriniz:

“Yardım iste” düğmesine dokunarak diğer çiftçilerden yardım isteyebilirsiniz.Günlük 3 adet herkese açık yardım isteği ve 1 adet mahalleye özel yardım isteği hakkınız vardır.”Ekstra Kasaba Yardımı” ve “Daha Fazla Mahalle İsteği” çiftlik avantajları, diğer oyunculardan veya mahallenizden ek yardım istemenizi sağlar. Bu avantajlar, tüm Farm Pass sezonu boyunca geçerlidir.Ziyaretçiyi geri gönderebilirsiniz. Bunu yapmak için ziyaretçiye dokunun, istek sekmesinin sonraki sayfasına geçin ve lokomotif simgesini ziyaretçiye sürükleyin.