Categories

Hay Day – Ebeveyn Kılavuzu | Hay Day – Türkçe

Oyunlarımıza mobil cihazınızdan bağlanırken kendinizi ve çocuklarınızı nasıl güvende tutacağınıza dair sorularınız olduğunu tahmin ediyoruz. Yaş sınırı, uygulama içi satın alımlar ve güvenlik gibi konular son derece ciddidir ve size bu konularla ilgili gereken desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Supercell oyunlarını güvenli ve denetlenen bir ortamda oynamanız için oyuncularımız ve kendimiz için koyulan açık ve net bir dizi kurala bağlı kalıyoruz:

Oyuncularımıza saygı duyuyor ve oyunlarımızı eğlenceli kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kısa vadeli başka amaçlar için oyun kalitesinden asla ödün vermiyoruz.Supercell oyunlarını deneyimlerken kontrolün tamamen sizde olmasını istiyoruz. Bu da sizin ya da çocuğunuzun oyunlarımızı indirmeden önce oyunun içeriğiyle ilgili dürüst bilgiler alacağınız anlamına geliyor. Oyun içi satın alım yaparken bu durum size en net şekilde bildirilecektir.

Sizin ya da çocuğunuzun oyunlarımızla ilgili bir sorunu olursa bunu nasıl çözeceğinizi bulmak için vakit kaybetmeyeceksiniz. Bu tür kılavuzların dışında, sorununuz ödemelerle ilgiliyse doğru şirketle iletişim kurmanıza (ödemeleri ve para iadelerini genellikle Google veya Apple gerçekleştirir), oyunun kendisiyle ilgiliyse (genellikle bizimle iletişime geçersiniz) her şekilde yardımcı oluyoruz.

En sık sorulan sorular ve cevapları için okumaya devam edin. Atladığımız bir konu varsa parents@supercell.com adresinden bize e-posta gönderin. E-postanıza, ne olduğu, ne zaman olduğu, bulabildiğiniz işlem faturaları, ilgili ekran görüntüleri gibi bilgileri eklemeyi unutmayın.