Vanaf hoofdkwartierlevel 13 kunnen spelers twee verschillende indelingen opslaan. Extra indelingsvakken worden ontgrendeld bij hoofdkwartierlevels 14, 16, 18 en 20.
Om je basis naar wens in te delen, open je de pagina Indelingen door op je hoofdkwartier te tikken en het pictogram met de gekruiste pijlen te kiezen. Tik vervolgens op een van de indelingsvakken en kies ‘Opslaan’. Je kunt de indeling ook een naam geven. Je huidige indeling wordt opgeslagen in dat vak. Daarna kun je je basis opnieuw inrichten en een tweede indeling opslaan, en zo verder.
Een paar dingen waar je rekening mee moet houden:
- Als je een bepaalde indeling wilt laden, zullen bomen die in de weg staan voor je gekozen indeling knipperen. Je moet ze dan eerst verwijderen voor je je gekozen indeling kunt laden.
- Als je een nieuw gebouw hebt geplaatst en je een indeling probeert te laden zonder dit gebouw, wordt het gebouw verplaatst naar de dichtstbijzijnde beschikbare ruimte. Het gebouw knippert even om aan te geven naar welke plek het is verplaatst.