Categories

King of Avalon:Devlere Nasıl Saldırabilirim? – [Turkish]

Krallık Haritası Morgana’nın Devleri ile dolu durumda. Ödüller kazanmak için onları yok et! Yüksek-seviye canavarları yenebilmek için öncelikle düşük seviye canavarları yok etmelisin. Devlerin seviyesi ne kadar yüksek olursa, vereceği ödül de o kadar yüksek olur.

Saldırmak için, seçtiğin Canavarın üzerine tıkla. Önerilen Birlik Gücü seviyesine göre askerlerini hazırla. Daha sonra savaşın sonucu ve topladıklarınla ilgili bir oyun içi mesajı alacaksın.

Her Yeni Seviyeden bir Dev yok ettiğinde, bonus İlk Yok Etme ödülleri kazanacaksın.

Savaş sırasında bir takım askerler yaralanabilir. Eğer yaralanırlarsa, yaralı kapasitene bağlı olarak otomatik olarak Hastaneye yerleştirilirler.

Ejderha Yeteneklerin, Beceri Puanların ve benzeri özelliklerin ordunun gücünü arttıracaktır. Böylelikle belki de çok daha fazla Birlik Gücü gereken Devleri askerlerin yenebilir ve hediyeler kazanabilirsin.

Devleri arka arkaya öldürmek Altın elde etmek ve saldırganlar tarafından korumak için bir çok kaynak sağlayacaktır. Ayrıca böylelikle bazı ürünler de elde edebilir, onlar sayesinde Lord EXP ya da Ejderha EXP arttırabilirsiniz.