Categories

King of Avalon:Jak zaatakować Potwory? – [Polish]

Mapa Królestwa roi się od potworów Morgany. Zabij je, aby zdobyć nagrody! Musisz pokonać Potwora niższego poziomu, zanim będziesz mógł zaatakować te na wyższym poziomie. Im wyższy poziom potwora, tym większy łup.

Aby zaatakować, dotknij wybranego Potwora. Zwóć uwagę na zalecany Poziom Mocy Oddziałów i odpowiednio dobierz swoje oddziały. Otrzymasz wiadomość o szczegółach walki i zdobytych łupach.

Po pokonaniu każdego pierwszego Potwora z danego poziomu, otrzymasz bonus Pierwszego Zabicia.

Niewielka liczba oddziałów może zostać ranna podczas walki. Jeśli tak się stanie, żołnierze zostaną automatycznie przeniesieni do Szpitala, w zależności od jego pojemności.

Twoje Umiejętności Smoka, Punkty Talentu i inne bonusy zwiększą moc Twojej armii ponad podaną Moc Oddziałów, w związku z czym będziesz w stanie pokonać Potwory, nawet jeśli Moc Twoich Oddziałów jest niższa niż rekomendowana.

Wielokrotnie zabijanie potworów jest to świetny sposób na zdobycie złota i gromadzenie środków, które będą chronione przed szabrownikami. Daje ono również możliwość zdobywania porzuconych przedmiotów i jest dobrym sposobem na zwiększenie XP Lorda, XP Smoka i Mocy Ataku.