Skip to content

Guns of Glory:[Problemer og Konto] Hvordan kan du løse et problem? – [Guns of Glory:Norwegian Bokmål]

Hei min Herre,Jeg forstår at du får et problem i spillet nå. La oss se hvordan vi kan løse det raskt.
Steg 1:Definer trekk av ditt problem
Det første spørsmålet til å svare på skal være hvilken type av problem har jeg?A- Spillkonto problem(for eksempel. kan ikke bindes, mister fremgang…)B-Teknisk problem (bug, laster alltid, krasjer)C-Betall problemD-Spørsmål om spill (hvor fungerer en funksjon? Hvor kan jeg finne dette objektet…)E-Problem med andre spiller
Steg 2:Løs ditt Problem
Etter du har definert typen av problemet, vennligst og gjør videre som følgende:
A-Søk for gjeldende FAQ i ulike seksjoner eller ved å bruke forskning funksjon. (Klikk på søk bar og skriv inn søkeord: konto, drage, allianse osv…)
B- Hvis FAQ ikke finnes eller du fremdeles har spørsmål om spillet, prøv å spørre dine allierte eller spørre i verdens chat. Du kan også kontakte MODERATOR direkte fra din "spiller profil", "innstillinger", "spill hjelp", "kontakt mod" og "kontakt mod" igjen. Moderator skal svare på deg direkte til din epost boks i MOD fane
C- Hvis problemet forblir, åpn FAQ igjen og fra FAQ artikkel, klikk på Kontakt Oss(topp høyre av din skjerme) og forklar detaljer av ditt problem til oss. En teknikker skal svare på deg så fort som mulig.
D-For et problem som involver andre spiller, vennligst og gjør som det følgende:

  • Hvis spiller er vulgær, trakasserer deg fra ord eller tilbyr ugyldig serviser, klikk på deres portrett fra verdens chat og klikk på ‘blokk’.
  • Hvis spillers portrett er støtende eller sjokkerte, klikk på dere portrett fra verdens chat og klikk på ‘rapport portrett’.

Ting å huske når du kontakter en teknikker:– Vi skal svare på deg så fort som mulig. Vi beklager for forsinkelse du opplever når du venter på et svar.- Teknikker er mennesker (og, er alltid høflig). De kan ikke skyldes på bug i spillet siden de ikke er ingeniør for spillet.- Hvis du har et fantastisk forslag, kan du sende det til en teknikker som skal passe det til studio direkte.