Categories

King of Avalon:Ekskalibur İstilası Nedir? – [Turkish]

Ekskalibur İstilası Nedir? Ekskalibur İstilası Krallıklar arası savaşlardır. Bu savaşlar boyunca başka krallıklara ışınlanabilir ve Avalon’u kontrol altına almak için bu krallığın Lordları ile savaşabilirsiniz.
Ekskalibur İstilası ne zaman başlar? Şehrindeki Etkinlik Merkezi’ni kontrol ederek istila tarihini ve zamanını, hangi krallıkla savaşılacağını öğrenebilirsin.
Ekskalibur İstilası’na nasıl katılabilirim? Etkinlik başladığında işgal edeceğin krallıkta Avalon’u çevreleyen Kara Orman bölgesine ışınlanabilirsin, bunun için İstila Işınlanması’na ihtiyacın olacak. Diğer krallığa ulaştığında Krallık Kuleleri ve Avalon’a saldırabilirsin! Kral olabilmek için Avalon’u işgal ederek 8 saat boyunca elinde tutmalısın. Savaş sona erdiğinde krallığında rastgele koordinatlara ışınlanırsın.
Kral olmanın faydaları neler? Eğer bir Ekskalibur İstilası’nda Kral olursan büyük miktarlarda kaynak kazanırsın! Kral olarak bu kaynakları diğer Lordlar’a dağıtabilirsin. Ayrıca Kral olarak özel yeteneklerin olacak, bu yetenekleri keşfetmek için Elçilik Binası’nda Kral Odası’nı seçebilirsin.
Kral Yetenekleri nasıl kullanılır? Elçilik Binası’nda Kral Odası’nı seçerek Kraliyet Akçesi karşılığında bu yetenekleri kullanabilirsin. Kraliyet Akçesi günlük görevleri tamamlayarak ya da ava çıkarak kazanılır ve tüm krallıktaki oyuncuların kazanımları otomatik olarak toplam miktara eklenir.