Categories

King of Avalon:Jak używać Teleportów? – [Polish]

W grze istnieje 5 rodzajów teleportów:
– Początkujący Teleport – Zaawansowany Teleport – Losowy Teleport – TeleportSojuszu
– Teleport Fortecy
Wszystkich teleportów możesz użyć, aby przenieść swoje Miasto do innej lokalizacji, jednak opcje i metody różnią się między teleportami.
Jak używać Początkującego Teleportu? Aby użyć, wejdź do Królestwa, do którego chcesz się teleportować i naciśnij na jakąkolwiek lokalizację w tym Królestwie. Wybierz ‘Teleport’ i potwierdź, a zostaniesz przeniesiony do losowych współrzędnych w tym nowym Królestwie. Jeśli należysz do jakiegoś Sojuszu, nie możesz użyć Początkującego Teleportu.
Jak używać Teleportu Sojuszu?
Wybierz Teleport Sojuszu ze swojego Inwentarza i naciśnij UŻYJ. System automatycznie wybierze dostępną lokalizacją w pobliżu Fortecy Sojuszu. Jeśli Forteca nie istnieje, wybrana zostanie lokalizacja w pobliżu Lidera Sojuszu. Naciśnij TELEPORTUJ, a Twoje Miasto zostanie przeniesione.
Lider Sojuszu może także wysłać Ci zaproszenie do teleportu, pamiętaj jednak, że akceptacja zaproszenia nie zapewnia darmowego teleportu. Potrzebny Ci będzie przedmiot Teleport Sojuszu lub Złoto!
Uwaga: Teleport Sojuszu uniemożliwia wybór lokalizacji!
Jak używać Zaawansowanego Teleportu?
Jeśli posiadasz Zaawansowany Teleport w swoim Inwentarzu, naciśnij na wybraną lokalizację na Mapie Królestwa i wybierz ‘Teleportuj’. Będziesz mógł wtedy przenieść swoje miasto dokładnie do miejsca, które wybrałeś. Aby dokonać teleportu, potrzeba czterech pełnych pól. Kiedy wszystkie cztery pola podświetlą się na zielono, będziesz mógł nacisnąć "TELEPORTUJ" i Twoje Miasto zostanie przeniesione.
Jak używać Losowego Teleportu?
Aby go użyć, idź do swojego Inwentarza, naciśnij na Losowy Teleport, a następnie na ‘UŻYJ’, aby zostać przeniesionym do losowych współrzędnych na mapie.
Jak używać Teleportu Fortecy?Wybierz Teleport Fortecy w Inwentarzu i kliknij UŻYJ. System automatycznie wybierze dostępną lokalizację w pobliżu Fortecy Sojuszu. Jeśli nie ma Fortecy, wybrana zostanie lokalizacja w pobliżu Lidera Sojuszu. Naciśnij TELEPORTUJ, aby przenieść swoje Miasto.