Categories

King of Avalon:Kahraman Konseyi – [Turkish]

Kahraman tanıtımı:

· Kahramanlar ‘Kahraman Konseyi’ denilen binada bulunur. Bu bina kale seviyesi 10’dan sonra açılırve Ruh Haznesi’nin yanında bulunur.

·Kahramanlar güçlü karakterlerdir, şehrine katıldıklarında ve doğru pozisyona atandıklarında sana mükemmel güçler kazandırır. Kahramanlar savaşlara katılamaz!

· Kahramanlar seviye atlayarak bonuslarını artırabilir ve cesaret seviyelerini artırarak yeni bonusları açılabilir.

Kahraman Odası:

Kahraman Odası, Çağrı Çemberi’nden çağrılabilecek tüm Kahramanlar’ın genel bilgilerini gösterir. Bir Kahraman’a dokunarak onun bonuslarını, cesaret seviyesi yükseldiğinde alacağı ek bonusları ve uzmanlığını görebilirsiniz.

Kahraman Çağırmak:

Kahramanlar Çağrı Çemberi’nden 3 farklı şekilde çağrılabilir:

·Çırak:200 Altın-Bedava bir Kahraman çağırır ve her 8 saatte bir yeni bir çağrı hakkı verir. Her Çırak Çağrısı yaptığında bunları kazanabilirsin: Sıradan Kahraman, Nadir Kahraman, Kahraman EXP ya da Kahraman Parşömen Parçası.

·Kalfa:1000 Altın– Bedava bir Kahraman çağırır ve her gün yeni bir çağrı hakkı verir. Her Kalfa Çağrısı yaptığında bunları kazanabilirsin:Sıradan Kahraman, Nadir Kahraman( Daha yüksek şans ile), Kahraman EXP ya da Kahraman Parşömen Parçası.

·Usta: 1 Çağrı30 Çağrı Boynuzu ya da 10 Çağrı 270 Çağrı Boynuzu. Oyunda altın ya da paket almış oyuncular için geçerlidir. İlk çağrıda Epik Kahraman çağırır. Oyunda altın ya da paket almış oyuncular için geçerlidir! Her 10 çağrıda bir Epik Kahraman çağırma garantili! Her Usta Çağrısı yaptığında bunları kazanabilirsin:Sıradan, Nadir ve Epik Kahraman, Kahraman EXP ya da Kahraman Parşömen Parçası.

Çağrı Boynuzları Dev Avı, Barbar Seferberliği, Günlük Ödüller, özel paketler ve Merlin’in Hediyesi ile alınır.

Kahraman Kadrosu:

Kahraman Kadrosu, Kahraman listeni ve cesaret seviyelerini görebileceğin bölümdür.

·Kahraman seviyesi yükseltmek: Kahraman üzerine dokun ve yeşil ‘+’ butonuna dokun, ne kadar Kahraman EXP kullanmak istiyorsan seç.

·Cesaret Seviyesi Yükselt: Kahraman üzerine dokunarak yeteri kadar parşömenin varsa yeşil ok butonuna dokun.

Kahraman EXP 4 şekilde elde edilebilir: Çağrı Çemberi, Merlin’in Hediyesi, çeşitli etkinlikler, Dev avı.

Kahraman Parşömen parçaları Çağrı Çemberi ve Simyager’den edinilebilir.

Kahraman Konseyi:

Kahraman Konseyi Kahramanlar’ı pozisyonlarına atayabileceğin bölüm. Konsey’in açılabilecek toplam 8 bölümü bulunuyor. Kahramanların bonusundan yararlanabilmek için atamalarını yapmalısın. Konseyin 8 pozisyonu Kale seviyene bağlı olarak açılmaktadır.

Kahraman atamak için boş bir pozisyona tıkla, daha sonra atamak istediğin Kahraman’ı seç.Ayrıca farklı pozisyonların farklı uzmanlıklar gerektirdiğini unutma! Her kahramanını aynı pozisyona atayamazsın!


Aktif bonuslar ‘Faydalar’ kısmında görüntülenebilir.

Kahraman bonuslarından sadece Atama yapıldığında yararlanılır.