Categories

King of Avalon:Rada Bohaterów – [Polish]

Bohaterowie:

· Bohaterowie dostępni są w nowym budynku zwanym ‘Radą Bohaterów’, znajdującym się w Twoim Mieście obok Komnaty Duchów (po zdobyciu Poziomu 10 Fortecy).

·Bohaterowie to silne i ikoniczne postaci, które zagwarantują Twojemu Miastu wspaniałe bonusy i korzyści po Powołaniu na właściwą pozycję. Bonusy Bohaterów są dodawane na stałe. Bohaterowie nie dołączają do żadnych bitew.

· Bohaterowie można ulepszyć w celu wzmocnienia ich bonusów. Można też zwiększyć poziom ich waleczności, dzięki czemu odblokują dodatkowe bonusy.

Galeria Bohaterów:

Galeria Bohaterów stanowi podgląd wszystkich dostępnych Bohaterów i można otworzyć ją poprzez ‘Krąg Wzywania’, klikając na ‘Galerię Bohaterów’. Naciskając na konkretnego Bohatera, można odkryć jego bonusy, bonusy które otrzyma po ulepszeniu poziomu waleczności, maksymalny poziom, który mogą osiągnąć oraz ich powołanie.

Wzywanie Bohaterów:

Bohaterów można wezwać poprzez ‘Krąg Wzywania’ na 3 różne sposoby:

·Uczeń:Koszt 200 Złota –Wzywa darmowego Bohatera za pierwszym razem i daje możliwość darmowego wzywania co 8 godzin. Za każdym razem, gdy skorzystasz z tego Wzywania, otrzymasz szansę na zdobycie jednego z następujących: normalny Bohater, rzadki Bohater, XP Bohatera, Fragment Bohatera.

·Zaawansowany:Koszt 1000 Złota– Wzywa darmowego Bohatera za pierwszym razem i daje możliwość darmowego wzywania każdego dnia. Za każdym razem, gdy skorzystasz z tego Wzywania otrzymasz szansę na zdobycie jednego z następujących:normalny Bohater, rzadki Bohater (większa szansa), XP Bohatera, Fragment Bohatera.

·Mistrz:Koszt 30 Rogów Wzywania za 1 wezwanie i 270 za 10 wezwań. Dostępne tylko dla graczy, którzy dokonali już zakupów w grze. Epicki Bohater (lub Fragment Epickiego Bohatera) gwarantowany co 10 wezwań! Za każdym razem, gdy skorzystasz z tego Wzywania, otrzymasz szansę na zdobycie jednego z następujących:normalny, rzadki, epicki Bohater, XP Bohatera, Fragment Bohatera.

Rogi Wzywania można zdobyć poprzez: zabijanie Potworów, zbiórki na Obozy Barbarzyńców, Nagrody Dnia, z niektórych pakietów oraz z Prezentu Merlina.

Lista Bohaterów:

Lista Bohaterów to miejsce, w którym możesz awansować swojego Bohatera oraz jego Waleczność na kolejny poziom.

· Awans Bohatera na wyższy poziom: Naciśnij na Bohatera, następnie na zielony "+", a potem wybierz, ile XP Bohatera chcesz użyć.

· Awans Waleczności Bohatera na wyższy poziom: Naciśnij na Bohatera. Jeśli masz wystarczającą ilość Fragmentów tego Bohatera i wymagany poziom Bohatera, naciśnij zieloną strzałkę.

XP Bohatera można zdobyć na 4 sposoby: Krąg Wzywania, Prezent Merlina, niektóre Wydarzenia, zabijanie Potworów.

Fragmety Bohaterów można zdobyć w Kręgu Wzywania oraz w Kramie Alchemika.

Rada Bohaterów:

Rada Bohaterów to miejsce, w którym powołujesz Bohaterów w celu aktywacji ich Bonusów. Rada ma 8 pozycji, które odblokuję się w zależności od poziomu Twojej Fortecy.

Aby powołać Bohatera, naciśnij na wolną pozycję, następnie wybierz Bohatera, którego chcesz powołać. Pamiętaj, że konkretne pozycje wymagają konkretnych powołań, nie wszyscy Twoi Bohaterowie mogą zostać powołani na tę samą pozycję.


Lise aktywnych bonusów zobaczysz po lewej stronie panelu w sekcji "Korzyści".

Możesz korzystać z bonusów TYLKO jeśli Bohater jest powołany.