Categories

King of Avalon:[Aktualizacja 3.0] Ogłoszenie o Aktualizacji – [Polish]

Ogłoszenie o Aktualizacji do Wersji 3.0.0.
Co NOWEGO- Ogniste Ziemie! Odkryj starożytną krainę smoków, gdzie przetrwają tylko najodważniejsi! Poradzisz sobie w ogniu walki? Sprawdź Centrum Wydarzeń, aby dowiedzieć się więcej!- Skrzynie Prezentów Sojuszu! Wykonywanie niektórych zadań da Ci Skrzynie Sojuszu zawierające Złoto, którymi możesz podzielić się z członkami Sojuszu! Co więcej, członkowie o randze R4 lub wyżej mogą wysyłać Skrzynie Prezentów zdobyte za punkty Dziennego Bonusu do całego Sojuszu!- Runy Smoczego Ducha! Możesz teraz osadzić Runy w ekwipunku Smoczego Ducha i cieszyć się dodatkowymi korzyściami!- Gra w Kości! Rzuć kośćmi i spróbuj swego szczęścia!- Nadchodzi Wydarzenie Północnego Blasku! Wymieniaj Północne Klejnoty na wspaniałe nagrody, jeśli tylko uda Ci się znaleźć na Mapie Królestwa Białego Rycerza!
Optymalizacje- Osiągnięcia! Ukończone Osiągnięcia będą teraz wyświetlane w górnej części panelu.- Stare Przedmioty z Poprzednich Wydarzeń! Przedmioty z wydarzeń, które miały miejsce między lutym a kwietniem można teraz wymienić na nagrody! Użyj ich bezpośrednio ze swojego Inwentarza.- Polowanie na Potwory! Do Potworów na Mapie Królestwa dodano znacznik, ułatwiający polowanie!- Zaawansowane Umiejętności Smoka! Dostosowano poziom wymagany do nowych Umiejętności Smoka.
Pobierz nową wersję z App Store, Google Play lub Amazon Store gdy będzie dostępna i odkryj nowe funkcje gry! Czas aktualizacji może być różny dla App Store różnych krajów, dlatego prosimy użytkowników iOS o cierpliwość, jeśli pojawi się niewielkie opóźnienie. Dziękujemy!
Do zobaczenia na polu bitwy!
Merlin i Zespół KoA