Categories

King of Avalon:Altın Etkinliği Nedir? – [Turkish]

Altın Etkinliği, belirli bir süre içerisinde belirli puanlar toplayabileceğin özel etkinliklerdir. Topladığınız puanlar Hedef Puan Seviyesini aştığında, hesabınızın mesaj bölümüne otomatik olarak hediye kazanırsınız.

Ejderha Yuvanızın yanındaki Etkinlik Merkezine tıklayarak etkinlik ile ilgili detayları görebilirsiniz.

Görevlerin içerikleri ve tipleri her hafta güncellenmektedir. Görevlerin içerdikleri:

Kaynak Biriktirme

Krallık Haritasında toplanan kaynaklar sayesinde puanlar toplanabilir. Farklı seviye puanlar toplanan kaynağa göre değişmektedir.

Canavarları Öldürmek

Krallık Haritasında Canavarlar öldürerek puanlar toplanabilir. Canavar seviyesi ne kadar yüksekse toplanan puan o kadar yüksek olur.

Güncellemeler

Bina ve araştırmalar sonucunda Gücünüzü arttırarak puanlar kazanılabilir.

Birlik Eğitimi

Birlik eğiterek puanlar kazanabilirsiniz. Ne kadar yüksek seviye birlik eğitirseniz, karşılığında o kadar yüksek puan kazanabilirsiniz.

Birlik Öldürmek

Düşman birliklerini öldürerek puan kazanabilirsiniz. Ne kadar yüksek seviye düşman birliği öldürürseniz, kazanacağınız puan o kadar yüksek olacaktır.

Ödüller

Altın Etkinliği bölümlere ayrılmıştır. Her bölümde 3 seviye ve ödülleri vardır. Hedef Puana ulaştığınızda seviye hediyeleriniz otomatik olarak size mesaj olarak gönderilir. Mesaj olarak gelen hediyeleri girip toplamayı unutmamanız gerekir.

Ayrıca her bölümde sıralama olur ve sıralamaya göre fazladan bir ödül de vardır, bu ödül de siz ve diğer Lord’ların kazandığı puanlar göz önüne alınarak sıralanır ve verilir. Ne kadar yüksek seviyede olabilirseniz o kadar yüksek hediye elde edersiniz.

Son olarak, en büyük ödüller etkinlik sonunda genel sıralamaya göre verilen ödüllerdir. Bu bütün bölümlerde toplanılan puanlara göre yapılan sıralama sonucunda dağıtılır. En fazla puanı toplayabilen Lord o etkinliğin Şampiyonu olarak adlandırılır.

Her etkinlik sonunda puanlar sıfırlanır.