Categories

King of Avalon:[Aktualizacja 3.0] Ogniste Ziemie – [Polish]

Ogniste Ziemie to nowa mapa, dostępna dla graczy o poziomie Fortecy 19 i wyższych. Na Mapie tej można gromadzić Smocze Skamieliny w Smoczych Gniazdach. Gracze z różnych Królestw będą mogli wejść na te same Ogniste Ziemie i rywalizować ze sobą, aby wygrać wspaniałe nagrody.

Jak dołączyć do Ognistych Ziemi?

Wydarzenie Ognistych Ziemi można zobaczyć w Centrum Wydarzeń. Należy się zarejestrować i uiścić opłatę w wysokości 100 sztuk Złota.

Po zapłaceniu opłaty rejestracyjnej należy poczekać na rozpoczęcie kolejnej rundy. Czas pozostały do rozpoczęcia można sprawdzić w panelu wydarzenia Ognistych Ziemi.

Po zakończeniu odliczania, naciśnij "WEJDŹ", aby teleportować się na losowe współrzędne mapy Ognistych Ziemi.

Co robić w Ognistych Ziemiach?

Twoim celem jest zebranie jak największej liczby Smoczych Skamielin ze Smoczych Gniazd (poziomy 1-4). Aby tego dokonać, wyślij swoje oddziały do gromadzenia na polach. Gracze w Ognistych Ziemiach rywalizują w rankingu opartym o liczbę zgromadzonych Skamielin na koniec rundy.Y

Co się stanie, jeśli zaatakuję innych graczy?

Możesz zaatakować Miasto innego Lorda w Ognistych Ziemiach. Jeśli go pokonasz, Miasto zostanie teleportowane do losowych współrzędnych, a jego oddziały powrócą do miasta.

Możesz także zaatakować Smocze Gniazdo okupowane przez innego Lorda. Jeśli wygrasz bitwę, pozostałe z Twoich oddziałów rozpoczną gromadzenie na podbitym polu.

Zasady Ognistych Ziemi:

1/- Pierwsze 3 teleporty na Mapie Ognistych Ziemi są darmowe. Kolejne kosztują Złoto.

2/- Pierwsze 2 przyspieszenia marszu są darmowe. Kolejne kosztują Złoto.

3/- Oddziały nie mogą zginąć w Ognistych Ziemiach. Koszt leczenia to 0 zasobów. Aby wyleczyć oddziały w Ognistych Ziemiach kliknij na "Szpital Królestwa" z poziomu jednego ze swoich Szpitali, a potem naciśnij leczenie. Czas uzdrawiania został skrócony dla oddziałów rannych w Ognistych Ziemiach.

4/- Nie możesz stracić ani ukraść zasobów podczas walk w Ognistych Ziemiach.

5/- Zabijanie w Ognistych Ziemiach nie poprawi Twojego wyniku w Zabijaniu ani w Wydarzeniu Zabijania.

6/- Tarcza Pokoju ochroni Twoje miasto przed zwiadem i atakiem w Ognistych Ziemiach.

7/- Możesz teleportować się z powrotem do swojego Królestwa, naciskając "home" w Ognistych Ziemiach.

8/- Nagrody uzależnione są od Twojej pozycji w rankingu na koniec rundy i wysyłane bezpośrednio na Pocztę.