Categories

Brawl Stars – Richtlijn voor ouders

Je hebt waarschijnlijk vragen over hoe je jezelf of je kinderen kunt beschermen, terwijl jij of je kinderen via een mobiel apparaat onze spellen speelt. We willen er graag voor zorgen dat je ondersteuning krijgt voor zaken zoals leeftijdsbeperkingen, in-app aankopen en privacy. Om ervoor te zorgen dat je de Supercell-spellen in een veilige en gecontroleerde omgeving kunt spelen, houden we ons aan principes die ons en onze spelers goed bevallen:

  • We respecteren onze spelers en we doen er alles aan om hun spellen te bieden die ze met plezier kunnen spelen. We zullen nooit concessies doen aan de kwaliteit van het spel voor overwegingen op de korte termijn.
  • We willen dat je de volledige controle hebt over je ervaring met Supercell-spellen. Dit houdt in dat voordat jij of je kind onze spellen downloadt, je informatie zou moeten krijgen over de inhoud van het spel. Dit betekent ook dat het duidelijk moet zijn wanneer je op het punt staat een aankoop te doen in het spel.

Als jij of je kind ooit problemen ondervindt met onze spellen, zou je gemakkelijk een oplossing moeten kunnen vinden. Naast het bieden van richtlijnen zoals deze, helpen we je contact op te nemen met het juiste bedrijf voor je probleem: of het nu voor een betaling is (waarvoor je bij Google of Apple terecht kunt, aangezien zij je aankopen en terugbetalingen behandelen) of voor het spel zelf is (deze worden door ons afgehandeld). In deze richtlijnen proberen we de meest voorkomende vragen te beantwoorden. Mochten we iets hebben gemist, dan kun je contact met ons opnemen via parents@supercell.com. Zorg er alsjeblieft voor dat je e-mail een gedetailleerde omschrijving bevat van het probleem en wanneer het is voorgekomen, en stuur indien mogelijk ontvangstbewijzen van transacties, relevante screenshots, etc. mee. Als je bekend bent met onze spellen, kun je tevens onze pagina’s voor Ondersteuning raadplegen voor vragen over je spel of apparaat, of onze forums (alleen in het Engels), waar je veel informatie kunt vinden die is verzameld door onze spelerscommunity. Daarnaast is er nog informatie beschikbaar in je spel onder Instellingen > Hulp & ondersteuning. Hier kun je veelgestelde vragen (FAQ) lezen, door de forums bladeren of een probleem melden, waarbij automatisch de basisgegevens van je spel worden meegestuurd zodat we je beter van dienst kunnen zijn. WAT ZIJN DE LEEFTIJDSBEPERKINGEN EN WAT IS HET ALGEMENE BELEID VOOR DE SPELLEN VAN SUPERCELL? Al onze spellen zijn gemaakt en geschikt voor personen van ten minste 13 jaar. Je kunt meer informatie vinden in onze Algemene voorwaarden en in ons Privacybeleid (in het Engels). Let op: je kunt de gepubliceerde leeftijdsaanbevelingen vinden in de Google Play Store en de App Store van Apple in iTunes. Deze leeftijdsclassificaties zeggen echter alleen iets over de inhoud van onze spellen (vergelijkbaar met de beoordelingen voor films in de VS zoals G, PG, of PG-13, maar dan voor de gameplay, animaties etc.). Bezoek deze ondersteuningswebsites van Apple en Google voor meer informatie over hoe deze categorieën worden gedefinieerd. HOE KAN IK IN-APP AANKOPEN BEHEREN OF UITSCHAKELEN? Al onze spellen kunnen gratis worden gedownload. Daarnaast kunnen in onze spellen geheel optionele in-app aankopen worden gedaan. Deze aankopen zijn nooit vereist om het spel te spelen, maar kunnen bepaalde onderdelen van de gameplay verbeteren. In-app aankopen in Amerikaanse appstores variëren bijvoorbeeld in prijs van $0,99 tot $99,99 (zonder belastingen). In-app aankopen worden betaald met echt geld. Dit wordt er altijd duidelijk bij vermeld. Ze kunnen worden gedaan ‘vanuit het spel’, wat inhoudt dat je de opties voor het doen van de aankoop in het spel zelf kunt vinden. Belangrijk: je kunt de mogelijkheden voor het doen van in-app aankopen eenvoudig beheren, de instellingen voor wachtwoordbescherming aanpassen of in-app aankopen geheel uitschakelen via de algemene instellingen van je apparaat. De manier waarop je dit kunt doen, is afhankelijk van of je een Apple iOS-apparaat gebruikt, zoals een iPhone of een iPad, of een Google Android-apparaat. In beide gevallen vind je hier de instructies: Instellingen voor aankopen vanuit apps met een Apple iOS-apparaat / Instellingen voor aankopen vanuit apps met een Google Android-apparaat WIE VERWERKT IN-APP AANKOPEN? Hier bij Supercell verwerken wij de betalingen voor in-app aankopen niet, en hebben we ook geen toegang tot je creditcardgegevens. Dit komt doordat de betalingstransacties worden afgehandeld door de App Store van Apple of door Google Play (afhankelijk van je apparaat) via je persoonlijke e-mailadres dat is gekoppeld aan het betreffende account. De ontvangstbewijzen voor deze transacties worden na iedere aankoop per e-mail naar je toegestuurd door Apple of Google (hou er rekening mee dat alle processen volgend op de aankoop worden bepaald door Apple of Google en door hen kunnen worden gewijzigd). IK HEB EEN ANDERE WEBSITE GEVONDEN WAAROP IK IN-GAME PRODUCTEN VOOR DE SPELLEN VAN SUPERCELL KAN KOPEN. KAN IK BIJ HEN AANKOPEN DOEN? Pas op met websites van derden die verbeteringen voor onze spellen verkopen (zoals bv. websites met ‘gratis edelstenen’). Deze verkopers kunnen je vragen om je persoonlijke gegevens, geld of beide, in ruil voor in-game producten die ze vaak helemaal nooit leveren. Als je in-app aankopen wilt doen, kun je dit veilig doen in het spel zelf op je mobiele apparaat. Het verkopen, inwisselen of ruilen van valuta in het spel is niet toegestaan volgens onze Algemene voorwaarden. MIJN KIND HEEFT PER ONGELUK EEN IN-APP AANKOOP GEDAAN. KAN IK EEN VERGOEDING KRIJGEN? Zoals voor de meeste gedownloade softwareproducten, geldt ook voor items die worden gekocht in onze spellen (in-app aankopen) dat deze niet worden vergoed. In zeldzame gevallen kunnen we een uitzondering maken. Als de aankoop op een Apple-apparaat (iOS) werd gedaan:Supercell kan vergoedingen voor aankopen die op een iOS-apparaat werden gedaan niet behandelen. Ga naar Apple Support, zoek naar ‘Vertel ons hoe we u kunnen helpen’ en selecteer ‘Vraag support aan’. Nadat het pop-upvenster verschijnt, selecteer je ‘iTunes Store’ en kies je de optie die het beste bij je past.Als de aankoop op een Google-apparaat (Android) werd gedaan:Stuur een e-mail naar parents@supercell.com of contacteer ons rechtstreeks vanuit het spel. Ga hiervoor naar de instellingen van het spel en tik op ‘Hulp en ondersteuning’. Tik vervolgens op ‘Contacteer ons’ in de rechterbovenhoek. Vermeld in je bericht het spel waarin de aankoop werd gedaan en voeg het transactiebewijs van je aankoop toe. Je transactie-ID (wat hierop lijkt: GPA.1234-1234-1234-12345) onder aan het document moet zichtbaar zijn. Google stuurt transactiebewijzen na elke aankoop die je verricht.IK HEB EEN REKENING ONTVANGEN VOOR EEN AANKOOP DIE IK NIET HEB GEDAAN. WAT MOET IK DOEN ALS IK VERMOED DAT ER FRAUDE IN HET SPEL IS? Als jij en je kind nog nooit een van onze spellen hebben gespeeld en vermoeden dat er sprake is van frauduleuze transactiepraktijken op het account, neem dan onmiddellijk contact op met Apple (voor iOS-apparaten) of Google (voor Android-apparaten) aangezien zij het transactieproces beheren. Voor Apple (iOS)-apparaten: Ga naar Apple Support, zoek naar ‘Vertel ons hoe we u kunnen helpen’ en selecteer ‘Vraag support aan’. Nadat het pop-upvenster verschijnt, selecteer je ‘iTunes Store’ en kies je de optie die het beste bij je past.Voor Google (Android)-apparaten: Stuur een e-mail naar parents@supercell.com of contacteer ons rechtstreeks vanuit het spel. Ga hiervoor naar de instellingen van het spel en tik op ‘Hulp & ondersteuning’. Tik vervolgens op ‘Contacteer ons’ in de rechterbovenhoek. Vermeld in je bericht het spel waarin de aankoop werd gedaan en voeg het transactiebewijs van je aankoop toe. Je transactie-ID (wat hierop lijkt: GPA.1234-1234-1234-12345) onder aan het document moet zichtbaar zijn. Google stuurt transactiebewijzen na elke aankoop die je verricht.Als je al contact hebt opgenomen met Apple of Google in verband met de vermoedelijk frauduleuze praktijken en zij je naar ons hebben doorverwezen, neem dan contact met ons op via transactions@supercell.com. Zorg ervoor dat je een gedetailleerde omschrijving toevoegt van wat er is gebeurd en wanneer het is gebeurd, en stuur indien mogelijk ontvangstbewijzen van transacties, relevante screenshots, etc. mee. Lees daarnaast ook deze sectie over fraude (alleen in het Engels) voor meer informatie over vermoedelijk frauduleuze praktijken. WAT IS HET BELEID VAN SUPERCELL OP HET GEBIED VAN PRIVACY? Privacy heeft voor ons altijd de hoogste prioriteit. Hier bij Supercell hebben we geen toegang tot je creditcardgegevens. Dit komt doordat de betalingstransacties worden afgehandeld door de App Store van Apple of door Google Play (afhankelijk van je apparaat) via je persoonlijke e-mailadres dat is gekoppeld aan het betreffende account. We verkopen je persoonlijke gegevens niet en geven ze niet vrij aan derden voor hun eigen commerciële doeleinden. We vragen ook altijd om je toestemming voordat we je promotieberichten sturen op je mobiele apparaat. Meer informatie vind je in ons Privacybeleid (in het Engels). HOE KAN IK CONTACT OPNEMEN MET SUPERCELL? Zoals gezegd, we helpen je graag! Als je nog meer vragen hebt, stuur dan een e-mail naar parents@supercell.com. Zorg er alsjeblieft voor dat je e-mail een gedetailleerde omschrijving bevat van het probleem en wanneer het is voorgekomen, en stuur indien mogelijk ontvangstbewijzen van transacties, relevante screenshots, etc. mee. Als je bekend bent met onze spellen, kun je tevens onze pagina’s voor Ondersteuning raadplegen voor vragen over je spel of apparaat, of onze forums (alleen in het Engels), waar je veel informatie kunt vinden die is verzameld door onze spelerscommunity. Daarnaast is er nog informatie beschikbaar in je spel onder Instellingen > Help. Hier kun je veelgestelde vragen (FAQ) lezen, door de forums bladeren of een probleem melden, waarbij automatisch de basisgegevens van je spel worden meegestuurd zodat we je beter van dienst kunnen zijn. HOE WERKT DE CHAT IN DE SPELLEN VAN SUPERCELL? Veel van onze spelers vinden het leuk om contact te hebben met anderen via de groepschat in onze spellen. We werken er altijd hard aan om deze omgeving veilig te houden. We hebben geen privéchat in onze spellen en waarschuwen spelers via meldingen op het scherm regelmatig voor het delen van persoonlijke gegevens. We hebben daarnaast een ‘zwarte lijst’ samengesteld met aanstootgevende woorden en uitdrukkingen die snel kunnen worden gevonden en verwijderd uit alle onderdelen van onze spellen. Deze lijst wordt voortdurend bijgewerkt. Voor het geval er zich problemen voordoen, bevatten onze spellen duidelijk zichtbare hulpmiddelen om aanstootgevend, beledigend of ongepast gedrag aan ons te melden. Daarnaast kunnen spelers andere spelers uitsluiten wiens berichten zij niet willen zien in de chat. Als je je zorgen liever per e-mail aan ons doorgeeft, kun je ons ook bereiken via parents@supercell.com. Voeg aan je e-mail zoveel mogelijk specifieke details toe, zodat we het probleem snel kunnen begrijpen en identificeren. Bedankt voor je hulp bij het veilig en leuk houden van onze spellen!