Categories

King of Avalon:Hoe kan ik mijn troepen beschermen? – [Dutch]

De makkelijkste manier om jouw troepen te beschermen is om een Vredesschild te gebruiken. Dit voorkomt dat vijanden jouw Stad aanvallen of scouten. Let wel dat dat de troepen die je buiten jouw Stad hebt die aan het verzamelen, versterken of bezetten zijn, niet worden beschermd!

Als jouw Stad wordt aangevallen en je hebt geen Vredesschild, heb je een aantal andere opties. Je kunt ten eerste jouw troepen de Stad uit sturen om een naburige of verre zone te bezetten. Wees voorzichtig waar je ze naartoe stuurt, omdat deze troepen kwetsbaar zijn voor aanvallen wanneer ze aan het bezetten zijn. Je kunt ze ook naar een verre hulpbron zone sturen om te verzamelen of om geallieerden te versterken. Een andere optie is om een Teleport te gebruiken om jouw locatie op de Kaart te veranderen.

Het is slim om jouw Alliantie of Beginner Teleport te gebruiken om naar jouw geallieerden te teleporteren zodat je de kans vermindert om aangevallen te worden.

Als je meer Ziekenhuizen bouwt en verbetert, zul je meer gewonde troepen kunnen genezen en jouw verliezen kunnen verminderen tijdens de strijd.