Categories

Mobile Legends – Elmaslarım neden ekside ve kahramanlarım donuk bir halde?

Bir hesabın Elmas bakiyesi aniden azalırsa veya eksiye düşerse, bu hesapta bir hata olduğunu gösterir. Elmas bakiyeniz eksilerdeyse, her oyun modunda oynamak için satın alınan tüm kahramanlar askıya alınır. Bu nedenle, bu Kahramanları kullanamaz ve Sıralı Modunda oynayamazsınız. Elmas bakiyenizin eksilerde olmasının birçok nedeni vardır Birinci Olasılık: Hesabınızın hatalar yoluyla çok sayıda oyun içi eşya edindiğini tespit edersek, elde edilen Elmasları hesabınızdan kaldırırız.İkinci Olasılık: Elmasları veya eşyaları satın aldıktan sonra geri ödeme yaparsanız ve bu Elmaslardan veya eşyalardan bazılarını geri ödeme işlenmeden önce kullanırsanız, eşitlik ve adaleti sağlamak için hesabınızdan bu Elmasları kaldırırız. Böyle bir durum meydana geldiğinde, Elmas bakiyeniz eksiye düşecektir.

Üçüncü Olasılık: Sipariş ödemeniz gerçekleşmemiş olabilir ve sistem sipariş için otomatik olarak geri ödeme yapmış olabilir.

Geri ödeme sorunu Google veya Apple ile ilgiliyse, lütfen doğrudan Müşteri Desteği ile iletişime geçin.Apple ile ödeme yaptıysanız:

Lütfen Apple Destek Sayfası’ na göz atın ve ilgili seçeneği seçin.Google ile ödeme yaptıysanız:Lütfen Google Destek Sayfası ‘na göz atın ve bilgi arayın veya Google’ın müşteri hizmetlerine posta veya telefon yoluyla ulaşmak için “Bize Ulaşın” seçeneğine tıklayın.Farklı bir platform kullanıyorsanız, lütfen ilgili Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

Çok sık sayıda ve yüksek meblağlarda geri ödemeler talep ederseniz, oyun hesabınızı kalıcı olarak yasaklama hakkını saklı tutarız. Yasadışı bir üçüncü taraf web sitesi aracılığıyla Elmas satın almak da Hizmet Şartlarımızı ihlal eder.

Hiç kimsenin Elmaslarının sıfırlanmasını istemediğine inanıyoruz. Ancak Hizmet Şartlarımızı ihlal ederseniz, bu Elmasları geri almaktan başka seçeneğimiz kalmayacaktır. Bu Elmasları yükleme yaparak normale tamamlamak isterseniz, kesinlikle tüm haklarınızı(ilgili kahramanları/elmasları vs.) geri kazanırsınız. Ancak siparişinizi iptal etmeyi seçerseniz, bu Elmasları geri almak zorunda kalacağız.Ancak endişelenmeyin, eksi Elmas bakiyenizi telafi etmek için oyun içi yükleme özelliğini kullanmaya devam edebilirsiniz ve bunu yaptıktan sonra oyununuz normale dönecektir.

Mobile Legends: Bang Bang’i desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Game Guide for Mobile Legends – moonton