Categories

Hay Day – Yem, Ağ ve Tuzaklar | Hay Day – Türkçe

Yem Tezgahı

Balık yemleri yem tezgahında üretilir. Balık tutma bölgesini açtığınızda yem tezgahı ücretsiz olarak gelir. 5 farklı çeşit yem vardır ve her biri farklı bir balık türü için kullanılır. Kırmızı yemi üretmek için hiçbir kaynağa ihtiyacınız yoktur, ama yeşil, mavi, mor ve altın renkli yemler üretmek için hediye çeki gerekir.

Ağ Üreticisi

Ağ üreticisi 30. seviye çiftlikte açılır ve onarmak için 28.000 altın gerekir. Ağ üreticisinde balık ağı, gizemli ağ, ıstakoz tuzağı ve ördek tuzağı üretilir.

Balık ağı ile 3 balık yakalanabilir ve üretimi için hiçbir şey gerekmez. Gizemli ağlar da tek seferde 3 balık yakalar, ama benzersiz dekorasyonlar da verebilir. Bu özel dekorasyonlar yalnızca gizemli ağ ile kazanılabilir. Gizemli ağlar bazen elmas, ikmal malzemesi ve hediye çeki bile kazandırabilir!

Bir gizemli ağ üretmek için 5 elmas kullanmanız gerekir.

Binaları Yükseltme

Balık tutma bölgesindeki her üretim binası başlangıçta iki bölme ile gelir. Elmas kullanarak bu bölmeleri 9’a kadar yükseltebilirsiniz. Her yeni bir bölmede elmas maliyeti artar. 3. bölmeyi açmak için 10 elmas gerekirken 9. bölmeyi açmak için 415 elmas gerekir.

Tüm yem, ağ ve tuzaklar malzeme kutusunda depolanır ve bu öğeler satılamaz.