Categories

Hay Day – Güçlendiriciler | Hay Day – Türkçe

Güçlendiriciler çeşitli oyun içi görevlerde kolaylık sağlayan hızlandırıcı kartlardır. Güçlendiriciler, ekinlerin büyümesini hızlandırabilir, belirli binaların daha hızlı üretim yapmasını sağlayabilir, hatta tekne sandıklarını doldurabilir. Güçlendiricileri 35. çiftlik seviyesinde açabilirsiniz.

Güçlendiricileri Etkinleştirme

Etkinleştirmek istediğiniz güçlendiriciyi seçin ve “etkinleştir”e dokunarak onaylayın. Tüm Farm Pass Sezonu boyunca ücretsiz olarak bir ekstra güçlendirici etkinleştirmenizi sağlayan “Ekstra Güçlendirici Bölmesi” avantajınız yoksa aynı anda birden fazla güçlendirici etkinleştirmek için elmas kullanmanız gerekir.Aynı türde 2 güçlendiriciyi aynı anda kullanamazsınız.

Güçlendiricileri Depolama

İlk 3 güçlendirici otomatik olarak depolanır. Daha fazla güçlendirici depolamak için elmas kullanmanız gerekir.Depolayabileceğiniz güçlendirici sayısı sınırlı değildir. Ekstra depo alanı geçicidir. Ekstra güçlendiriciyi kullandığınızda depo alanı 3 güçlendirici alabilen orijinal haline geri döner.

Depom dolu!

Deponuzda üç güçlendirici varsa ekstra güçlendirici otomatik olarak depolanmaz, ama aşağıdakileri yapabilirsiniz:

Ekstra güçlendiriciyi çöpe atabilirsiniz. Ekstra güçlendiriciyi, depoladığınız başka bir güçlendiriciyle değiştirebilirsiniz.Elmas kullanarak ekstra güçlendiriciyi depolayabilirsiniz.Beklemede bırakabilirsiniz. Ama en fazla üç güçlendiriciyi beklemede tutabilirsiniz. Üç güçlendirici beklemedeyken yeni aldıklarınızı göremezsiniz.