Categories

Hay Day – Dünya Etkinlikleri | Hay Day – Türkçe

Dünya etkinlikleri, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ortak hedeflere ulaşıp ödül kazanmalarına olanak sağlayan etkinliklerdir. Bu etkinlikler genellikle birkaç gün sürer.

Bir dünya etkinliği hedefiniz olması için, önce özel mavi bir simgeyle işaretlenmiş kişisel etkinlik hedefine ulaşmanız gerekir.

Bunu yaptıktan sonra, tüm oyuncuların kaç puan katkı sağladığını gerçek zamanlı olarak güncellenen sayaçta görebilirsiniz.

Dünya etkinliklerine katılmak için gerekenler

Dünya etkinliklerine katılmak için minimum 9. çiftlik seviyesinde olmanız gerekir.Bazı etkinlikler, daha yüksek çiftlik seviyesi gerektirir.Örneğin: Tekne, 17. çiftlik seviyesinde açılır; bu yüzden tekne siparişi doldurma etkinliğine katılmak için önce oyunda tekneyi açmanız gerekir.

Ödüller

Açtığınız kişisel etkinlik hedefleri size şunları kazandırır:

ElmaslarHediye ÇekleriMalzemelerHızlandırıcılar

Dünya çapında diğer oyuncularla birlikte bir dünya etkinliği hedefine ulaştığınızda Belediye Başkanı, katkıda bulunan tüm oyunculara Postacı Alfred ile özel ödüller gönderir!

Puan

Kişisel hedefleriniz için kazandığınız puanlar dünya etkinliği hedefine de katkıda bulunur. Tüm kişisel hedeflerinizi zaten açmış olsanız bile puan toplamaya devam edin, topladığınız puanlar dünya hedefine katkıda bulunur.

Dünya Etkinliği Türleri

Tekne/kamyon siparişlerini yerine getirme

Balık tutmaDiğer oyunculara yardımcı olmaKasaba ziyaretçilerine hizmet verme