Categories

King of Avalon:[iOS] Jak znaleźć moją Historię Zakupów? – [Polish]

Jeśli nie otrzymałeś albo nie możesz znaleźć zamówienia zakupu, możesz zawsze sprawdzić historię swoich poprzednich zakupów.
iTunes Na komputerze z zainstalowanym iTunes, kliknij historię zakupów, aby otworzyć iTunes i wyświetlić Twoją historię zakupów. Zostaniesz poproszony o hasło i Apple ID. Możesz także zobaczyć listę treści, któe zakupiłeś z iTunes Store i Mac App Store, wykonując następujące kroki:
1) Otwórz iTunes

Kliknij iTunes Store po lewej stronie okna iTunes. Jeśli nie jesteś zalogowany, kliknij Zaloguj i wprowadź swoje Apple ID oraz hasło.
2) Zobacz konto Kiedy iTunes Store się otworzy, kliknij przycisk z nazwą Twojego konta, wprowadź hasło i kliknij "Zobacz Konto".

3) Pokaż wszystkie zakupy W oknie Informacje o koncie, pod Historią Zakupów, kliknij Zobacz wszystko.
Rada:Historia zakupów wyświetla zakupy, których dokonano przy użyciu tego Apple iD. Twoje ostatnie zakupy pokazane są na liście jako pierwsze. Aby zobaczyć szczegóły poprzednich zakupów, kliknij na strzałkę po lewej stronie daty zamówienia. Numer zamówienia pojawia się w historii zakupów pod datą każdej z transakcji, jak poniżej:

Czas podany nad numerem zamówienia przedstawiony jest w postaci zegara dwunastogodzinnego i powinien mieć oznaczenie AM lub PM. To oznaczenie może nie pojawić się w fakturze email.

Dodatkowe informacje Otrzymasz fakturę emailem za każdym razem, kiedy Twoja karta kredytowa zostanie obciążona. Faktura wysyłana jest zazwyczaj co 20$ lub 12 godzin, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Numer zamówienia pojawi się także na fakturze email, jak pokazano wyżej.