Categories

King of Avalon:Co to są Klejnoty i Kamienie Uszlachetniające? – [Polish]

Klejnoty to drogocenne kamienie, które można osadzić w ekwipunku, aby uczynić go potężniejszym!
W grze istnieje kilka sposobów na zdobycie Klejnotów: od Potworów Portalowych, z Prezentu Merlina, ze Złotego Wydarzenia, z Wydarzenia Upadłych Rycerzy, z Szczęśliwego Strzału i wybranych pakietów. Pamiętaj, że Klejnotów nie można użyć na Zwojach.
Aby użyć Klejnotu, musisz najpierw wyjąć go z Inwentarza, aby mieć do niego dostęp w Zbrojowni. Po użyciu Klejnotu w Inwentarzu, naciśnij na część ekwipunku, która ma wolne Gniazdo Klejnotu i naciśnij je, aby osadzić w nim Klejnot. Pamiętaj, że Klejnot można osadzić tylko, jeśli jego kształt zgodny jest z kształtem Gniazda. Pamiętaj również, że nie każdy element ekwipunku posiada Gniazdo Klejnotu!
Osadzony Klejnot można usunąć z elementu ekwipunku, używając Zestawu Odzyskiwania Klejnotów lub niszcząc go. Zniszczonego Klejnotu nie można odzyskać, nie otrzymasz też nic w zwrocie, więc bądź ostrożny. Istnieją także Kamienie Uszlachetniające, których można użyć do uszlachetnienia innych Klejnotów. Kamieni Uszlachetniających nie można osadzić. Możesz też użyć Klejnotów do uszlachetnienia innego Klejnotu, aby ulepszyć jego korzyści.