Categories

Dawn of Titans – Waarom hebben sommige alianties milljoenen zielen aan het begin van het klassement-evenement Hachiman?

Update per 04-01-2021 9.40 uur GMT:Zie onderstaande vragen en antwoorden over dit probleem:V: Waarom heb ik al zielen verzameld voor dit evenement, terwijl het nog maar net begonnen is en ik nog nauwelijks iets gedaan heb?A: We hebben ontdekt dat er een probleem was met onze server, waardoor er een score van een eerder evenement in dit evenement is overgenomen. Degenen die tijdens die periode deelnamen aan het evenement krijgen een hoger aantal zielen te zien in hun games. V: Mijn aantal zielen is minder toegenomen dan dat van de andere spelers, maar krijg ik nog wel de beloningen?A: Door te blijven deelnemen aan het huidige evenement kun je de benodigde hoeveelheid zielen verzamelen om de beloningen te ontvangen.V: Kunnen jullie spelers compenseren die last hebben gehad van dit probleem?A: We zijn heel blij dat spelers ons hierop onmiddellijk attent hebben gemaakt. Ons team bekijkt de verzoeken om compensatie momenteel. We brengen jullie binnenkort hier of via onze socialmediakanalen en onze blogsite op de hoogte.Blogsite: http://zynga.my/DOTofficialblogFacebook: http://zynga.my/DOTofficalfacebookpageTwitter: http://zynga.my/DOTofficialtwitterpage=======================We zijn ons ervan bewust dat bepaalde allianties aan het begin van het evenement miljoenen zielen kregen, waardoor alle beloningen werden ontgrendeld.Ons team is dit aan het onderzoeken. Zodra we meer informatie hebben, zullen we dat hier direct bekendmaken.Bedankt voor je geduld.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Dawn of Titans Game GUIDE