Categories

Clash of Kings – Ataların Kutsaması

Imparatorluk tapınağını koruyan ataların ruhları CoK ana karadaki oyuncuların sevinç ve sadakatlarını hissetti ve ana karaya Kutsal Müjde’yi getirdi “

Ataların kutsaması sırasında, Ataların Ruhunun belirtilen görevlerini tamamlarken 10000000 Uygarlık Kristaline sahip olabileceğiniz söylenir!

Lordların bu kıtayı sevmeye devam etmesini sağlamak için, atalar bir dizi görev hazırladılar: Günlük Kutsanma, Bu Dönemin Kutsaması ve Başarı Kutsaması.

1. Günlük kutsama: Çok sayıda Uygarlık Kristali, Popüler Kitaplar ve Kadim Parşömen elde etmek için belirli sayıda Uygarlık Kristali kullanın. Ne kadar çok Uygarlık Kristali kullanırsanız o kadar çok ödül kazanacaksınız!”

2. Bu dönemin kutsaması: biriken Uygarlık Kristali sayısı belirli bir miktara ulaştığında, bu dönemin kutsamalarının kilidi açılacaktır.

3. Başarının Kutsaması: Araştırma yaptığınız Ataların Ruhu ne kadar çok olursa, kilidini açabileceğiniz başarı kutsaması da o kadar artar. Çok sayıda medeniyet kristalleri ve hızlandırıcıları alın, ata ruhunun özelliklerini daha hızlı geliştirmenize yardımcı olacaklar ~Ayrıca nimetlerin ayrıcalıklarının kilidini açtıktan sonra daha fazla ürün alabilirsiniz ~

Ataların kutsaması sadece şu andan itibaren 1 Haziran’a kadar açıktır Zaman sınırlı, etkinliğe katılmak için [Medeniyet Tapınağı-Ata Bereket] üzerine tıklayın!

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Game Guide for Clash of Kings