Categories

Hay Day – Cadde Üzeri Dükkan | Hay Day – Türkçe

Cadde Üzeri Dükkan, tüm dünyadaki oyuncularla ticaret yapmanıza olanak verir!

7. çiftlik seviyesinde açılan Cadde Üzeri Dükkanda, Ağıl, Ambar ve çiftlik yardımcısının deposundaki her şeyi satışa çıkarabilirsiniz. Boş bir kutuya dokunup karşınıza çıkan öğe seçim ekranından satmak istediğiniz öğeyi seçmeniz yeterlidir.

Satmak istediğiniz ürünlerin fiyatını ve miktarını ayarlayabilirsiniz. Ürünlerinizin Günlük Çamur’da çıkmasını istiyorsanız “gazete” simgesini işaretlemeniz yeterli!

Her 5 dakikada bir kutunun reklamını yapabilir veya 1 Elmas harcayarak bu bekleme süresini atlayabilirsiniz. Satışa çıkarmış olduğunuz bir ürünü geri alamazsınız ama “çöp” simgesine dokunup ürünü çöpe atabilirsiniz! Bu size 1 Elmasa mal olur ve Cadde Üzeri Dükkanda daha önce satışa çıkarmak istediğiniz ürünler için yer açmanıza olanak sağlar.

Bazen Tom veya Greg, Cadde Üzeri Dükkanınızda belirli bir süredir diğer oyuncular tarafından satın alınmayan öğelerinizi satın alabilir.

Daha fazla kutu açma

Bir kutuya tek seferde 10 satılık ürün koyabilirsiniz. Daha fazla kutu açarak daha fazla ürünü satışa çıkarabilirsiniz. Yeni kutu açmak için:

Elmas harcayabilirsiniz.

Kutu açtıkça sonraki kutuların fiyatı artar.

Hay Day oynayan Facebook arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

Bu yöntemle 13 kutuya kadar açabilirsiniz.

Cadde üzeri dükkanda günlük satın alım limiti

Ticareti dengelemek adına, yalnızca genişletme ve yükseltme malzemeleri için bir günlük satın alım limiti koyduk. Limite ulaştığınızda oyundan bir mesaj alırsınız. Ertesi güne kadar bekleyip Cadde Üzeri Dükkandan tekrar bu malzemeleri satın alabilirsiniz.

Not: Bu malzemelerden kaç tane satın alabileceğinizi ve süre sayacının ne zaman sıfırlanacağını görmek için TP çubuğuna dokunup çiftlik profilinize gidin, sonra da ikinci sekmeye dokunun.

Cadde Üzeri Dükkanın adını değiştirme

Cadde Üzeri Dükkanın adı belirlenirken, çiftliğinizin bağlı olduğu hesaba göre:

Facebook adınızGoogle hesabı/Game Center adınız kullanılabilir.

Cadde Üzeri Dükkanın adını değiştirmek için çiftliğinizin bağlı olduğu hesabın adını değiştirmelisiniz.