Categories

Hay Day – Kişisel Tren | Hay Day – Türkçe

Kişisel tren 4. şöhret seviyesinde açılır ve onarmak için 13.000 altın gerekir. Tren istasyonunun sağ tarafındaki bu küçük tren, mahalledeki arkadaşlarınız ve Greg’in platformundaki ziyaretçileri alır. Bu platformlarda kaç ziyaretçinin beklediğini görmek için trene dokunun.

Ziyaretçileri alma

Bir komşudaki ziyaretçileri almak için komşunun avatarına dokunun, ilgili kasabaya gidersiniz. Komşunun kasabasında tren istasyonuna dokunarak ziyaretçilerin ve ziyaret etmek istedikleri binaların bir listesini görebilirsiniz. Almak istediklerinizi seçin; isterseniz diğer komşulardaki ziyaretçilere bakmak için pencerenin sağ alt köşesindeki tren simgesini kullanabilirsiniz.

Hazır olduğunuzda ana ekranın sol alt köşesindeki yeşil tren düğmesine dokunarak ziyaretçileri kasabanıza gönderirsiniz. Hepsi bu kadar! Ardından kişisel tren için bakım süresi başlar, bu süre tamamlandığında treni tekrar gönderebilirsiniz.

Kişisel treni yükseltme

Kişisel treni yükseltmek için rafine kömür ve metal gerekir. İki yükseltme seçeneği vardır:

Ziyaretçi kapasitesini artırabilirsiniz (daha fazla ziyaretçi taşır, her yola çıktığında komşulardan 10 ziyaretçiye kadar alabilir).Bakım süresini kısaltabilirsiniz (minimum 1,5 saat).

Not:

Bazen kişisel treninizde boş yer olsa bile daha fazla ziyaretçi alamayabilirsiniz, bunun nedeni Belediye Binası seviyenizin toplam ziyaretçi sayısını kısıtlamasıdır.

Komşulardan aldığınız ziyaretçilere yalnızca bir kez hizmet edebilirsiniz.

Ekspres Tren, siz komşu kasabaya varmadan gelirse platformdaki tüm ziyaretçileri alır ve evlerine götürür.