Categories

Hay Day – Üretim Yapma | Hay Day – Türkçe

Oyunda pasta, kek veya elmas yüzük gibi herhangi bir ürün üretmek için doğru üretim makinesine ve doğru malzemelere sahip olmanız gerekir. Her makine tek seferde bir ürün üretir. Ama istediğiniz ürünleri boş bölmelere yerleştirerek sıraya koyabilirsiniz.

Bir ürünü sıraya koyduktan sonra, sıradan kaldıramaz ya da sırasını değiştiremezsiniz. Sahip olduğunuz tüm malzemelerin tükenmesini önlemek için ürünleri sıraya koymadan önce envanterinizi kontrol etmeyi unutmayın. Üretmek istediğiniz ürüne dokunup basılı tutarak üretim için ne kadar malzeme gerektiğini görebilirsiniz. Malzemelerin hepsine sahipseniz ürünü üretim kuyruğuna sürüklemeniz yeterlidir, makine istediğiniz ürünü üretmeye başlar.

Üretim kuyruğum dolu!

Binanın üretim bölmeleri boş olmasına rağmen “üretim kuyruğu dolu” iletisini alıyorsanız bunun sebebi binanın önündeki tezgahta üretimi tamamlanmış ve toplanmayı bekleyen çok fazla ürünün olmasıdır. Sorun buysa daha fazla üretim yapmadan önce bu ürünleri ağıla taşımanız gerekir. Ağıl doluysa bazı öğeleri yükseltin veya cadde üzeri dükkanda satın. Binanın önündeki tezgahtan hazır ürünleri topladıktan sonra üretime tekrar başlayabilirsiniz.