Categories

King of Avalon:Bir Sorunu Nasıl Çözebilirsin – [Turkish]

Merhabalar Lord,

Bir sorunla karşılaştığını görüyorum, bunu nasıl çözebileceğine bakalım.

Adım 1:Sorunun kaynağını belirle

Öncelikle ne tür bir sorunumuz olduğunu belirleyelim.

A- Oyuncu hesabı sorunu (kayıp hesap, hesap bağlayamamak)

B-Teknik sorun (bug, yükleme hatası)

C-Ödeme sorunları

D-Oyunla ilgili sorular (bir özellik nasıl çalışır, bir eşyayı nereden bulabilirsin)

E-Başka bir oyuncuyla yaşanan sorun

Adım 2:Sorunun çözümü

Sorunun türünü belirledikten sonra çözümü için aşağıdaki adımları takip edin:

A- İlgili SSS için farklı kategorilerde bir arama yapın. (Arama kutusuna dokunarak sorunla ilgili anahtar kelimeleri yazın: ejderha, hesap, ittifak, vb.)

B- Eğer SSS ile ilgili sorunun cevabını bulamazsanız İttifak ya da Krallık sohbeti özelliğinde sorununuzu paylaşın. Ayrıca Oyuncu Profili, Ayarlar ve Oyun Yardımı’nı seçerek Moderatör İle İletişim seçeneğini bulabilirsiniz. Moderatörler mümkün olduğunda hızlı cevap verecekler ve Posta Kutusu’nda Mod sekmesinde cevabı bulabilirsin.

C- Eğer sorunu hala çözemezseniz tekrar SSS bölümünü açın, herhangi bir SSS başlığından "Destyek ile İletişim" seçeneğine dokunun. Sorununuzu detaylı olarak ifade ettikten sonra sizinle teknik uzmanlarımız iletişime geçecektir.

D- Başka bir oyuncuyla ilgili yaşadığınız sorunda lütfen aşağıdaki yöntemleri izleyin:

  • Eğer oyuncu kaba ve saygısız davranıyorsa veya yasadışı hizmetler sunuyorsa oyuncu profilinden ‘Engelle’ seçeneğine dokunun ve oyuncuyu engelleyin.
  • Eğer oyuncu profil fotoğrafı saldırgan ya da uygun olmayan içerik barındırıyorsa oyuncu profiline dokunduktan sonra ‘Rapor Et’ seçeneğine dokunarak profili rapor edin.

Bir teknik uzman ile görüşürken aklınızda bulundurmanız gerekenler:

– Size mümkün olan en kısa sürede cevap verilecektir. Yaşanan gecikmelerden dolayı özür dileriz.

– Teknik uzmanlarımız da birer insan (ve kibar davranışa karşı zaafları bulunur) Oyundaki hatalardan dolayı onları suçlamak anlamsızdır çünkü oyun geliştiricileri değiller.

– Eğer mükemmel bir fikriniz varsa bir teknik uzmana bunu gönderebilirsiniz, fikriniz hemen oyun stüdyosuyla paylaşılıyor.