Categories

King of Avalon:Jak wytrenować Smoka? – [Polish]

Twój Smok to potężna broń która nie może zostać zabita bronią ludzką! Rozwój Smoka zwiększa skuteczność bojową Twoich oddziałów, wielkość Twojego marszu i umiejętności gromadzenia. Te zdolności podzielone są na Umiejętności Ataku i Umiejętności Obrony. Możesz zwiększyć swoje Umiejętności Ataku inwestując Moc Ataku i skorzystać z Mocy Obrony aby zwiększyć Umiejętności Obrony.
Zwiększenie poziomu Smoka Możesz zabijać potwory, gromadzić zasoby lub zabijać wrogie oddziały, aby zdobyć punkty XP Smoka. Smok uczy się od Ciebie, więc nawet jeśli nie uczestniczy w marszu, nadal zdobywa punkty XP.
Moc Ataku i Moc Obrony Za zabicie potworów i oddziałów wroga otrzymasz Moc Ataku. Gromadzenie zasobów i obrona przed oddziałami wroga da Ci Moc Obrony. Balans pomiędzy tymi dwoma typami mocy wpłynie na osobowość Twojego Smoka. Im wyższy poziom Mocy Ataku, tym większe Umiejętności Ataku, lecz niższe Umiejętności Obrony i vice versa.
Przypisywanie Umiejętności Smoka Umiejętności smoka mogą zostać przypisane w panelu DODAJ UMIEJĘTNOŚCI. Dodaj umiejętności w tabelach Ataku, Obrony, Gromadzenia, Atakowania Potworów, w zależności od celu Twojego marszu.
Pamiętaj, że dana umiejętność zadziała tylko wewnątrz konkretnej funkcji. Na przykład, jeśli dodałeś umiejętność, która zwiększa obronność Twojej Piechoty podczas ataku, nie będzie to miało wpływu podczas obrony.