Categories

King of Avalon:Co to jest Inwazja Excalibur? – [Polish]

Co to jest Inwazja Excalibur? Inwazja Excalibur to bitwa Królestwo VS Królestwo, w której będziesz mógł teleportować się do innego Królestwa i walczyć z lokalnymi Lordami o władzę w Avalon!
Kiedy rozpoczyna się Inwazja Excalibur? Datę rozpoczęcia Inwazji możesz sprawdzić w swoim Centrum Wydarzeń. Zobaczysz tam również Królestwa, z którymi Twoje Królestwo będzie się mierzyć w walce.
Jak dołączyć do Inwazji Excalibur? Po rozpoczęciu wydarzenia będziesz mógł teleportować się do innego Królestwa, które możesz najechać, ale wyłącznie do miejscowego Czarnego Lasu otaczającego Avalon. Aby tego dokonać, potrzebny Ci będzie nowy przedmiot zwany Teleportem Inwazji. Gdy znajdziesz się już w Czarnym Lesie, będziesz mógł rozpocząć atak lub zająć Wieże Avalonu! Aby wygrać bitwę i zostać Królem musisz utrzymać Avalon nieprzerwanie przez 8 godzin. Na koniec bitwy zostaniesz teleportowany z powrotem do swojego Królestwa na losowe współrzędne.
Jakie są korzyści bycia Królem? Jeśli wygrasz Inwazję Excalibur jako Król, otrzymasz ogromną ilość zasobów! Król posiada moc przydzielania innym zasobów z Inwazji Excalibur. Ma on również ekskluzywne umiejętności Króla! Naciśnij na ‘Wielką Halę’ ze swojej Ambasady, aby dowiedzieć się więcej na temat tych umiejętności!
Jak używać umiejętności Królestwa? Wejdź do ‘Wielkiej Sali’ poprzez Ambasadę i użyj umiejętności, wykorzystując specjalne przedmioty – Królewskie Monety, które zostaną dodane automatycznie do liczników wszystkich graczy Królestwa podczas polowania lub wykonywania misji dnia.