Categories

King of Avalon:Nasıl bedava altın kazanırım? – [Turkish]

Oyunda bedava altın kazanmak için neler yapabileceğini biliyor musun? Aşağıdaki yöntemlerle bedava altın kazanabilirsin:

1. Başarıları Tamamlayarak ”Oyuncu Profili”->Madalya İkonu’na dokunarak oyun içindeki tüm başarılarını kontrol edebilir, tamamladıkların için bedava altın kazanabilirsin. 2. Görev Tamamlayarak Mesela Epik Görevler’i tamamlarsan bedava altın kazanabilirsin.
3. İlk kez bir İttifak’a katılarak İlk ittifak üyeliğinde altın ve ittifak ışınlanması kazanırsın, daha sonra tekrar bir ittifaka üye olmak tekrar aynı ödülleri kazanmanı sağlamaz! 4. Mahzen’de yatırım yaparak Şehrinde Mahzen’e dokun, sana uygun yatırım planını seç ve altın kazan! 5. Kristal Top oyununda Bingo yaparak Han’da kristal top oyununa gir ve şansını altın kazanmak için dene! 6. Tarot Falı’nda altın kazan Falcı oyununda Tarot Falı ile altın kazanabilirsin! 7. Oyun içi etkinliklere katılarak Etkinlik Merkezi’nde etkinliklere katıl, yeterli puanı kazanarak altın ödülünü elde et! 8. Merlin’in Hediyesi Bildirimlerini açarak Merlin’in hediyelerini her an öğrenebilirsin! 9. Kara Borsa Bağlantıları’ndan Kral olarak, özel yeteneklerini kullanarak Kral Salonu’nun Kara Borsa’sından altın elde edebilirsin. 10. Sistem mesajlarından altın al Sistem mesajlarını düzenli olarak kontrol etmeyi unutma. KoA Takımı’ndan her zaman küçük sürprizler ve yararlı bilgiler edinebilirsin. 11. Sosyal Etkinlikler Sosyal sayfalarımızı ve hesaplarımızı takip ederek etkinliklerden haberdar olabilir, katılımcı olarak altın kazanabilirsin! Oyuncu Profili’nde Ayarlar kısmında ‘Topluluk’ seçeneğinden