Categories

King of Avalon:Szczęśliwy Strzał – [Polish]

Funkcję Szczęśliwego Strzału można znaleźć w Tawernie. Jest to mała gra strzelecka, w której możesz wygrać wspaniałe nagrody!

Funkcja ta dostępna jest tylko dla graczy, którzy kupili przynajmniej 1 pakiet w grze (nawet najtańszy).

Krok 1. Po wejściu w panel Szczęśliwego Strzału zobaczysz listę dostępnych nagród (którą można odświeżyć naciskając przycisk “Odśwież”) oraz ilość dostępnych do użycia Monet Szczęśliwego Strzału w lewym górnym rogu. Kliknij “Start”, aby wejść do strzelnicy.

Krok 2. Strzel do celu, naciskając na niego, aby odblokować nagrody. Nagrody zostaną wysłane bezpośrednio do Twojego Inwentarza lub Zbrojowni (w zależności od nagrody). Nagrody będą coraz lepsze z każdym następnym strzałem, ale każdy kolejny strzał będzie wymagał także większej ilości Monet Szczęśliwego Strzału.

Krok 3. Naciśnij "Historię Nagród", aby zobaczyć listę dostępnych nagród oraz nagrody już przez Ciebie zdobyte.

Krok 4. Naciśnij na "Zrezygnuj", aby powrócić do poprzedniego ekranu i odświeżyć możliwe nagrody.

Monety Szczęśliwego Strzały można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich do wykonywanie Dziennych Zadań, drugi to kupno pakietów i tobołków, które je zawierają.

Pamiętaj, że Monety Szczęśliwego Strzału będą zmieniać się każdego miesiąca, co oznacza, że musisz zużyć je przed końcem miesiąca, jeśli nie chcesz ich stracić!