Categories

Hay Day – Postacı Alfred | Hay Day – Türkçe

Alfred, oyunda postacı olarak görev yapan bir oyun karakteri (NPC). Oyuncunun posta kutusuna her gün 12.00 AM UTC’de (Türkiye saatiyle 15.00) teşekkür mektupları bırakıyor. Alfred’i açmak için çiftliğinizin 15. seviye olması gerekiyor.

Oyuncular, tekne siparişlerine ve kamyon siparişlerine yardım eden, kasaba ziyaretçilerine hizmet veren veya kuruyan ağaçlarını ve çalılarını sulayan çiftçilere teşekkür notları gönderebilir. Alfred bu mektupları günde bir kez teslim ediyor ve içlerinde sürpriz bir hediye kartı bulabilirsiniz.

Alfred ayrıca katalogdan satın alınan paketleri, oyundaki sürpriz hediyeleri ve dünya çapındaki etkinliklerin sonunda belediye başkanının gönderdiği ödül paketlerini getiriyor. Ödül paketlerini çiftlik evinin hemen soluna bırakıyor ve paketlerin içinde ne olduğunu görmek için paketlere dokunmanız yeterli. Posta kutusu Posta kutusunda en fazla 40 hediye kartı olabilir. Bu sınıra ulaştıysanız Alfred başka mektup getirmez. Posta kutunuz dolu olduğunda posta kutusunun etrafında, yere saçılı mektuplar olduğunu görebilirsiniz. Alfred’den mektup almaya devam etmek için mevcut hediye kartlarınızı kullanarak gizemli paket almanız gerekir.