Categories

Hay Day – Kasabayla ilgili temel bilgiler | Hay Day – Türkçe

Kasaba alanı 34. çiftlik seviyesinde açılır. Mahalle evinin yanındaki platformu onarmak için 39.000 altın ve 3 gün gerekir. Hazır olduğunda drezini kullanarak eğlenceli kasaba alanına gidebilirsiniz. Burada kendi küçük kasabanızı kurup yönetebilirsiniz!

Tren istasyonunu onardıktan sonra ekspres tren gelir ve kasabanızda zaman geçirmek isteyen ilginç ziyaretçileri istasyona bırakır. Ziyaretçilere hizmet ettiğinizde altın, deneyim puanı, şöhret puanı ve belirli durumlarda alet ve malzemeler kazanırsınız.

Şöhret puanları yalnızca kasabada kazanılabilir. Kırmızı kalp şekli, ziyaretçilerinizin ne kadar mutlu olduğunu gösterir. Şöhret seviyeniz arttıkça 7 hizmet binasına kadar inşa edebilirsiniz. Bakkal, Sinema, Lokanta, Oda Kahvaltı, Spa, Hediye Dükkanı ve Plaj Kafe.

Kasaba İstek Panosu

Ziyaretçiler çoğunlukla çiftliğinizde üretilen ürünlerden istediğinden, kasaba ve çiftlik arasında gidip gelmeden hangi ürünlerin gerektiğini görmek yararlı olur. Bunun için Kasaba İstek Panosu var! Drezinin yanındaki bu küçük tahta panoya dokunarak, kasabada hizmet bekleyen ziyaretçilerin hangi ürünleri istediğini görebilirsiniz.

Kasabayla ilgili temel bilgiler